Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Anna

Telefon numarası : 15157675557

Naber : +8613073876593

Zhejiang Shengde Electromechanical Technology Co., Ltd.

Önce Kalite, En İyi Hizmet

  • Zhejiang Shengde Electromechanical Technology Co., Ltd.
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar No. Çalışanları >100
Yıllık satış >1000000 Yıl kurulan
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

Zhejiang Shengde Electromechanical Technology Co., Ltd., yüksek basınçlı temizleme ekipmanlarının araştırma ve geliştirme, üretim ve satışında uzmanlaşmış bir üreticidir.Şirketin ana ürünleri ev, ticari, endüstriyel elektrikli yüksek basınçlı yıkayıcı, geçmeli yüksek basınçlı yıkayıcı, lityum pil yıkayıcı, yüksek basınçlı su tabancası ve ilgili aksesuarlardır.Yıkayıcı, araçlarda, zeminde, duvarda, sıhhi tesisatta, otellerde, çiftliklerde, gıda işlemede, uçak gemilerinde ve yıkamanın diğer yönlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Tüm ürün serileri, Çin'deki tüm eyaletleri ve şehirleri kapsayan, dünyadaki 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilen EC CE/EMC, Amerika Birleşik Devletleri ETL, Almanya GS ve diğer sertifikaları geçmiştir.

Şirket, ürün tasarımından, geliştirmeden ürün üretimine kadar deneyimli bilimsel ve teknik personele sahiptir, şirket şu anda bir dizi otomatik test ekipmanı laboratuvarına ek olarak otomasyon ekipmanı kullanıyor ve üst düzey laboratuvar personeli ile donatılmıştır.Şirket, amacına ulaşmak için dış kaynaklı denetim, işçi öz denetimi, numune alma denetimi, denetim, bitmiş ürün denetimi, teslimat denetimi gibi bir dizi adımla kesinlikle uluslararası kalite sistemine uygun olarak kalite kontrol ve testlere önem vermektedir. kalite kontrol, böylece ürün serimiz gerçek anlamda "yüksek maliyet performansı", "yüksek güvenlik", "yüksek dayanıklılık" "üç yüksek" mutlak avantaja sahiptir.Kullanıcıların çoğunluğu tarafından iyi karşılandı.

Şirket, sektörde profesyonel makine mühendisleri, elektronik mühendisleri ve profesyonel satış ve satış sonrası servis ekibine sahiptir, gelişmiş toplam kalite yönetimi modu, Botuo'nun gelişiminin dümeni, mükemmel teknoloji, Botuo'nun gelişiminin yelkenidir, müreffeh ile tanışın Bilim ve teknoloji çağının gelişimi, Botuo yelken açabilecek, liderlik etmeye cesaret edebilecek!

Şirket her zaman "önce müşteri, dürüstlük temelli" iş felsefesine bağlı kalıyor, yeni tarihsel gelişme dönemi karşısında, olgun temizlik bilimi ve teknolojisi ve esnek çalışma modu kullanan şirket, kullanıcılara daha uygun ve Daha etkili temizlik hizmetleri, müşterilerin yaşam kalitesini yükseltmelerine yardımcı olur, yaşam ortamının kalitesini iyileştirmeye çalışır ve çabalar.

Geçmiş

Şirket, kullanıcılara eksiksiz bir temizlik yelpazesi sunmak için güçlü profesyonel teknik güç ekibi, mükemmel üretim süreci, mükemmel ürün kalitesi, iyi ve verimli satış sonrası servis sistemi ile temizleme makinesi araştırma ve geliştirme, üretim, satış, servisi bir arada belirledi. makine çözümleri.

Şirket, sektörde profesyonel makine mühendisleri, elektronik mühendisleri ve profesyonel satış ve satış sonrası servis ekibine sahiptir, gelişmiş toplam kalite yönetimi modu, Botuo'nun gelişiminin dümeni, mükemmel teknoloji, Botuo'nun gelişiminin yelkenidir, müreffeh ile tanışın Bilim ve teknoloji çağının gelişimi, Botuo yelken açabilecek, liderlik etmeye cesaret edebilecek!

Zhejiang Shengde elektromekanik ve geleceği yaratmak için el ele

Hizmet

Kalbinle çalış, hislerinle hizmet, ürün temel, hizmet ruhtur,

Uzaklara gitmek, hız nedeniyle değil, kalitenin peşinde koşmak için çıktığı yolda hiç durmadı.

Fiyattan bahsedin, sizi memnun etmeyebiliriz, kaliteden bahsedin, sektörün mihenk taşıyız, detaylardan bahsedin, kusursuz iş çıkardık, hizmetten bahsedin, hayatımızın geri kalanını size hizmet için harcıyoruz.

Hizmet standartlarımızdan asla misafirlerimizin davranışlarından taviz verilmez.Kalbimizle hizmet ederek, daha fazla zorluğun üstesinden gelebilir ve misafirlerimizden memnun bir gülümseme kazanabiliriz.

 

Ekibimiz

Biz çok uyumlu bir ekibiz, kaliteli üretim hattımız, mükemmel satış grubumuz, gece gündüz çalışan akrabayız, aileden daha fazla birlikte vakit geçirmeyi dikkatlice hesapladık.

Dünyanın her yerinden geliyoruz, aynı amaç için çalışıyoruz, birlikte savaşıyoruz, birlikte çalışıyoruz, her birimiz aynı takımda birbirimiz için mutluyuz, iyi ki birbirimize, birbirimizin kollarına güveniyoruz, teşekkürler bu takım mükemmel ortaklardan biri, kariyerimdeki en değerli servet sizsiniz, daha iyi bir ekip oluşturmak ve çok çalışmak için yan yana savaşmaya devam edelim, samimi işbirliği!